TABLICE WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI P10 (tekstowe) - oprogramowanie w języku polskim

Odległość między diodami tylko 1cm

Kolor diod - czerwony, 10.000 punktów/m2 – odległość między diodami 1cm, sterowanie PC, program w języku polskim (pod Windows XP, Vista, 7), jasność >7000CD/m2, zakes pracy w temperaturze -20oC/+70oC, programowanie RS232/USB. Okres gwarancji – 1 rok.
Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących produktu bardzo wysokiej jakości w rozsądnej cenie.
Tablice te idealnie służą jako tablice informacyjne, tablice ostrzegawcze, pylony cenowe, do kompozycji z reklamami świetnymi.
Najważniejszą sprawą przy konstruowaniu tablicy było wzięcie pod uwagę zabezpieczenie diod, zasilacza oraz sterownika przed warunkami atmosferycznymi panującymi w naszym klimacie. Tablica zbudowana jest z modułów diod 16x32 x wielokrotność (odległość między diodami wynosi jedynie 1cm) – tablice te idealnie nadają się jako tablice tekstowe o rozbudowanych możliwościach. Moduły diod, zasilacz oraz sterownik znajdują się w obudowie metalowej malowanej proszkowo na kolor czarny. Diody zabezpieczone są przed warunkami atmosferycznymi plexi (2-3mm), co zabezpiecza je przed deszczem i śniegiem. Umieszczenie zasilacza oraz sterownika w konstrukcji tablicy zabezpieczyło te urządzenia  przed atakami wandalizmu (niestety takie zdarzenia mają miejsce). Grubość tablicy ze względu na ww. przyczyny wynosi ok. 10cm. Umiejscowienie sterownika i zasilacza w tablicy spowodowało, że nie ma konieczności szukania miejsca na elewacji lub w budynku na zamontowanie tych urządzeń.
Konkurencja chwali się, że ich moduły nie wymagają zabezpieczenia w postaci plexi, diody (moduły) narażone są na warunki atmosferyczne – trzeba sobie jednak dać sprawę, że diody te nie są zamocowane identycznie jak diody w telebimach czy w tablicach RGB i klimat „Nasz” im nie służy.
Wielkość ekranu tablicy tekstowej liczymy jako współczynnik modułu 16x32cm.

Tablice tekstowe wyświetlają czas oraz datę.

 

W chwili obecnej możemy zaproponować Państwu tablice tekstowe o następujących wymiarach:


Rozmiar  
wys. / szer.
(cm)

19 x 111

35 x 111

19 x 143

35 x 143

19 x 175

35 x 175

19 x 207

35 x 207

19 x 248

35 x 280