TABLICE DIODOWE JEDNOKOLOROWE

PRODUKT POLSKI

Tablice w pełnym kasetonie aluminiowym, wandaloodporne, odporna na warunki atmosferyczne, zakres pracy –20/+70 0C, sterowanie RS232/USB, program w języku polskim pod Windows XP, Vista i Windows 7. Wbudowany zegar, data i termometr. Zaawansowane możliwości graficzne. Najwyższa jakość wykonania.

Co nas wyróżnia od konkurencji?

  • stosujemy diody o jasności (8000 mcd),
  • tablice są w pełni graficzne i umożliwiają wyświetlenie każdej grafiki oraz animacji (BW). Konkurencja umożliwia w swoich tablicach co najwyżej definiowanie ograniczonej ilości znaków graficznych (tablice tekstowe),
  • nieograniczone możliwości pamięciowe tablicy ( 32 MB - 4 GB ),
  • max. pobór mocy to 125 W / m2,
  • każda dioda jest włączana i wyłączana niezależnie od pozostałych, w odróżnieniu do sterowania dynamicznego. Zawartość ekranu nie migocze, gdyż diody świecą maksymalną jasnością oraz światłem ciągłym. Często konkurencja szczyci się maksymalnym poborem mocy poniżej 20W - jest to wynikiem albo diod o niskiej jasności a przeważnie mówi o tym że diody są sterowane dynamicznie ( ułamkiem swojej faktycznej jasności ),
  • tablice są odporne na warunki zewnętrzne wykonane z aluminium lub blachy ocynkowanej, mogą pracować w nawet najbardziej niekorzystnych warunkach, deszcz,  śnieg, upał, duża wilgotność,
  • zakres temperatur poprawnej pracy: -20 - +70 stopni Celsjusza,
  • możemy wykonać tablicę graficzną o dowolnej wielkości i proporcjach, oraz w kolorach: czerwonym, pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim, UV,
  • gwarancja 24 miesięczna na każdą tablicę,
  • indywidualne podejście do każdego zlecenia.

 

Obudowy naszych tablic wykonane są z 2mm blachy aluminiowej pomalowanej proszkowo wysokiej jakości farbą, którą stosuje się do malowania wieżowców w USA, dzięki temu można zapomnieć o potrzebie ponownego malowania nawet do kilkunastu lat. Otwory na diody wykonywane są metodą cyfrowego wypalania laserowego dzięki temu każdy punkt świetlny jest oddalony od siebie w równej odległości, a średnice otworów bardzo precyzyjne.

tablica

Otwory zabezpieczone są wysokiej jakości folią z gwarancją producenta na 5 lat w warunkach zewnętrznych (folia zabezpieczająca diody znajduje się od wewnątrz i na zewnątrz tablicy).
Grubość naszych tablic to tylko ok. 9,5 cm (zasilacze i sterownik znajduje się wewnątrz obudowy tablicy, co zabezpiecza je przed ewentualnymi uszkodzeniami – wandalizm).
Z boku (lub od dołu) naszych tablic są wpuszczane 2 przewody jeden zasilający, a drugi do programowania tablicy, przewody są wprowadzone do obudowy poprzez wodoodporne dławice (istnieje możliwość wskazania miejsca wyjścia przewodów).
Istnieje możliwość programowania naszych tablic za pomocą technologii bezprzewodowej Bluetooth i WiFi – opcja dostępna za dopłatą.

Oprogramowanie:
Program został zaprojektowany w taki sposób, by użytkownik mógł w krótkim czasie stworzyć efektowną prezentację składającą się zarówno ze skrolowanych w pionie i poziomie sekwencji tekstowych jak i animacji zbudowanych z klatek. Z powyższych względów, pracę nad projektem możemy podzielić na:
- tworzenie sekwencji tekstowych
- tworzenie animacji graficznych

Obie funkcjonalności możemy oczywiście wykorzystywać równolegle podczas pracy nad konkretnym projektem, używając w ich ramach szerokiego wachlarza środków prezentacji oferowanych przez system Windows, takich jak: generowanie napisów różnym krojami pisma (rodzaj, wielkość, atrybuty czcionki, odstępy między wierszami), wczytywanie i prosta obróbka plików graficznych (.jpg, .bmp, .ic- etc.). Po stworzeniu prezentacji mamy również możliwość zapoznać się z jej przybliżoną, finalną postacią (opcja programu „Symulacja”), a następnie wczytać do tablicy ledowej (zakładka „Wczytywanie”).

 

DOSTĘPNE WYMIARY TABLIC:

tabela wymiarow